TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ

Bilgi işlem makineleri teknik servis hizmetlerimizi hızlı ve çözüm odaklı kurumsal hizmet anlayışımızla sunuyoruz. İş akışını olumsuz yönde etkileyen ve müşterilerimize zaman kaybettiren sorunların çözümü için zamanında ve kesin çözümler üreten teknik ekibimiz hizmet vermeye hazır.

Bilgisayar teknik servis teknik destek, onarım ve bakım uygulamaları çalışmalarımızdan yıllık bakım anlaşması yaparak da faydalanabilirsiniz.

Bilgisayar teknik servis hizmetlerimizi,yazılım destek ve donanım onarımları şeklinde sürdürmekteyiz. Yazılımsal veya donanımsal tüm bilgi işlem makinelerinizin servis hizmetleriyle ilgili olarak size çözümler sunabiliriz.

Yerinde teknik servis hizmetimizle çözüme ulaşılamaz ise ürünler teknik servisimize alınır. Gerekli arıza tespitleri yapılır ve maliyetler belirlendikten sonra müşterimizle arızayı, onarım maliyetlerini paylaşırız. Onayınızın ardından hızlı bir şekilde teknik servis işlemleri bitirilir ve ürünün teslimatı yapılır.

Bilgisayar teknik servis hizmetimiz kapsamında, bilgisayar ve bilgisayar üzerindeki yazılım sorunlarına bağlı sorunların giderilmesi, monitör onarımı, anakart onarımı gibi elektronik müdahele gerektiren tüm işlemler teknik servisimizde yapılmaktadır.

Teknik servis hizmetlerimizden yararlanmak için bizi telefon ile arayabilir ya da e-posta göndererek servis talebinde bulunabilirsiniz.

Bakım anlaşması hizmet kapsamlarımız ve fiyat teklifimiz için sisteminizin içeriğini bize bildirmeniz yeterli

Teknik Hizmetlerimiz:

  • Bilgisayar, notebook bilgisayar ve elektronik bilgisayar donanımları teknik servis, onarım hizmetleri
  • Arıza tespit ve konfigürasyon güncelleme, yükseltme danışmanlık hizmetleri
  • İnternet servisleri teknik destek hizmetleri
  • Network sistemleri teknik servis hizmetleri
  • Lisanslı işletim sistemi kurulumu ve microsoft işletim sistemlerine tam kullanıcı desteği
  • Driver temini ve driver kurulum hizmetleri
  • Bilgi işlem makinalarına kullanım ömrünü uzatıcı bakım hizmetleri.