IP SANTRAL VE TELEFON

 

3CX    

İnternet veya Şirket PC ağı 'Server Sunucu' üzerinden çalışan, Internet Protokolünü taşıyıcı olarak kullanan, entegre telefon santralı ve müşteri ilişkileri yönetim sistemidir. Bu konuda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm özellikleri içermenin yanısıra, size kolayca uyarlanabilecek bir iletişim platformudur.

Bu konuda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm özellikleri içermenin yanısıra, size kolayca uyarlanabilecek bir iletişim platformudur. IP tabanlı telefon sistemleri, her yıl bir önceki yıla göre %50 büyüme göstermekte olup, 2007 yılı sonunda tüm Dünya' da 15 milyar USD lık bir büyüklüğe ulaşmıştır. Klasik sistemler yakın zamanda ortadan kalkacak ve yerlerini IP tabanlı sistemlere bırakacaklardır.

 

IP TELEFON

 

IP Telefonlar, internet ağı üzerinden ses iletişimi kurabilme ve çağrı yapabilme özellikleriyle şirketinizin iletişim maaliyetlerini azaltıyor. Yeni nesil Avaya IP telefonları ile günlük iletişim ihtiyaçlarınızın tümüne çözüm bulabilir, şubelerinizi kolaylıkla birbirine bağlayabilir ve şirketinizde kullanılan bilişim kaynaklarını sadece Avaya IP telefonunuzu kullanarak erişebilirsiniz.