SİSTEM DESTEK HİZMETLERİ

Pixel Bilgi iletişim, kurumsal hizmet kalitesi anlayışıyla profesyonel sistem destek ve bilişim danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır. Sistem destek hizmetlerimiz kapsamında sunucu, ( server ) network ve kullanıcı çözümlerimizin yanında bu sistemlere sürekli teknis destek, servis hizmetleri sağlamaktayız. Kurumunuzda iş akışını olumsuz etkileyecek her türlü sorunun önceden analizi, önlemlerin alınması ve olası teknik problemlerin çözümü için, müşterilerimize zaman kazandıran kesintisiz çözüm hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teknolojiden müşterilerimizin her zaman en üst düzeyde fayda sağlamaları için sürekli danışmanlık hizmetlerimiz de sistem destek hizmetlerimizin başında gelen unsurlardan biridir.

Servis ve destek hizmetlerimizi müşterilerimize yıllık destek bakım anlaşması yöntemleriyle veriyoruz. Yıllık bakım anlaşması fiyat teklifimiz için, kurumunuzda bulunan bilgi işlem sistemini analiz etmemiz gereklidir. Ardından fiyat teklifimizi ve kurumsal referanslarımızın detaylarını sizinle paylaşabiliriz.